Instagram

Make your own custom-made popup window!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore
[contact-form-7 404 "Not Found"]
0
  • V košíku není žádné zboží
 

KALKULACE


0
Popis tiskových materiálů
Základní Tisk

Základní matný papír pro výrobu posterů a náhledů uměleckých tisků.

FomeiJet Premium Matt 180 je ekonomický, zcela matný fotopapír pro tisk grafik a designových studií pomocí inkoustových tiskáren. Oblíbeny je také pro tisk map. Hravě zvládne reprodukci obrazů s velmi vysokým rozlišením a saturací barev. Snadno se roluje.

Papír Premium Matt 180 může být potisknut jak dye-based, tak pigmentovými inkousty. Je tedy kompatibilní se všemi interiérovými plotry a desktop tiskárnami na trhu.

Typ média: FomeiJet Premium Matt 180
Gramáž: 180 g/m2

Konvenční Tisk

Fotografický inkjet papír typu luster profesionální kvality, střední gramáže 265 g/m2 a široké kompatibility. Je otevřený většině fotografických žánrů a nejpoužívanější je na rodinné a dovolenkové fotografie, technickou a krajinářskou fotografii a architekturu. Je to papír vhodný do alb a nejrůznějších fotorámečků.

FomeiJet PRO Pearl 265 je nejprodávanější papír. Oblíbili si ho i hobby fotografové, a to díky dostupnosti formátů 9×13, 10×15 a 13×18 cm. Majitelé suchých (inkjet, dry) labů ho nasazují jako alternativu k matnému papíru známého z éry tzv. mokrých labů. Je také vhodný k následné laminaci a kašírování.

Typ média: FomeiJet PRO Pearl 265
Gramáž: 265 g/m2

Galerijní Tisk

Jedná se o legendární polyesterový film DuPont Melinex známý z „královského“ procesu CibaChromeTM, zde opatřený vrstvou pro příjem inkoustu. Je to velmi pevný a stálý film a je nejhladší ze všech médií na trhu. Výtisky na médiu FOMEI Collection Chrome Film 215 jsou tedy jedinečné pro dvě výše uvedené aplikace.

Je to nejlepší médium k následné laminaci jakoukoli (i matnou) foto-fólií a výborné médium k adjustaci kašírováním (nalepením na desku). Tím si FOMEI Collection Chrome Film 215 vydobyl pozici kvalitního univerzálního média, které by nemělo chybět v žádném profi ateliéru.

Typ média: FOMEI Collection Chrome Film 215
Gramáž: 215 g/m2

Baryt

Pravý barytový papír pro barevnou a především pro černobílou fotografii. Vysoká ostrost a dynamika. Sociální dokument, fotografie v retro stylu, reprodukce historických fotografií – to jsou žánry, které ztvární papír FOMEI Collection Baryta MONO 290 nejpřesvědčivěji.

Papír FOMEI Collection Baryta MONO 290 si vybrala Asociace Profesionálních fotografů ČR pro výrobu fotografického almanachu – glosovaného souboru fotografií určených k archivaci, k vytvoření „záznamu“ dnešní doby spolehlivě čitelného našimi potomky.

Typ média: FOMEI Collection Baryta MONO 290
Gramáž: 290 g/m2

Akvarel

Hluboce matný, hlazený umělecký inkjet papír 240 g/m2 s podložkou ze 100% bavlny. Reprodukce na něm zhotovené neblednou: je nekyselý a neobsahuje optické zjasňovače. FOMEI Collection Cotton Smooth 240 je jako stvořený pro portrétní a čb fotografii, umělecké grafiky a reprodukce výtvarných děl, i historických.

Díky střední, avšak dostatečné gramáži se pohodlně adjustuje a zároveň je dostupným tzv. fine art papírem. Tak jako každý matný umělecký papír, i FOMEI Collection Coton Smooth 240 doporučujeme chránit fixačním sprejem.

Typ média: FOMEI Collection Cotton Smooth 240
Gramáž: 240 g/m2

Plátno

Vhodné pro reprodukce obrazů a svatební fotografii. FOMEI Collection Canvas Satin 350 disponuje excelentním barvovým gamutem, extra ostrou kresbou a okamžitým schnutím. Je kompatibilní jak s dye-based, tak pigmentovými inkousty. S druhými jmenovanými je toto plátno také voděodolné. „Výkon“ plátna naplno promluví, je-li nataženo na rám. Proto je rozměrově stálé a otěru nadprůměrně odolné.

Kdo požaduje zušlechtění reprodukce na plátně tekutou laminací – speciálními laky Hahnemuehle, tomu právě plátno FOMEI Collection Canvas Satin 350 dobře poslouží. Tradičně je k následnému lakování upřednostňováno použítí určitého matného plátna (např. FomeiJet Canvas Matt 410), avšak FOMEI Collection Canvas Satin 350 lze lakovat také a vzhledem k jeho málo nasákavému povrchu je množství spotřebovaného laku minimální.

Typ média: FOMEI Collection Canvas Satin 350
Gramáž: 350 g/m2